Fotenie topov pre Mamika.sk I.

U nás na dedine mali vzácnu návštevu. Dievky z Mamiky si na pár desiatok minút odbehli od mamičkovského stereotypu a premenili sa na neodolateľné zvodkyne, aby takto sexi odprezentovali svoju novú kolekciu elegantných “kojo friendly” topov na rôzne svadby a oslavy.

No a keďže bol náš Dedinský tata opäť niekde pracovne na cestách, nezostávalo mi nič iné ako vyhodiť si Dedinské dieťa v šatke na chrbát, zobrať Dedinskú ozrutu s nami na pole (však sa po ceste aspoň vytoto) a makali sme až do západu slnka. Podľa mňa z toho vyšiel veeeľmi podarený výsledok. Ale ak nás náhodou sledovali nejakí susedovci z okna, isto sa dobre na troch strelených zabávali..

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s