Fotenie s módnou blogerkou Lapkinn

Toto je Lapkinn. Jedna z najúspešnejších slovenských fashion blogeriek súčasnosti! Dobre, priznávam, že nám biomatkám možno toto meno až tak veľa nehovorí (predsa len, jej objektom záujmu zatiaľ nie sú kojokolekcie ani babyšatky), ale vedzte, že je fakt úžasná! Nielen ako módna ikona, ale aj naživo ako človek. A pre mňa bolo skutočne obrovskou cťou, že som ju mohla spolu s jej manželom fotiť. U nás “na poľu”.

Ako ste už isto veľakrát videli, Dedinské dieťa chodí do práce so mnou. Alebo skôr na mne – tam je ticho pri zdroji. V duchu hesla “Čím viac detí, tým viac lásky” som so sebou na pole zobrala aj Dedinská ozrutu. Tá sa samozrejme “buchla” hneď do prvého chlapa, ktorý jej venoval aspoň akú-takú pozornosť – Lindinho manžela Dominika. A tak to skončilo tak, že z párového fotenia sa stalo rodinné a slintajúca Ozruta sa nadrzovku natlačila do takmer polovice záberov.

Zaľúbení mladomanželia však boli aj tak s výsledkom spokojní. Dokonca až tak, že ma Lapkinn spomenula aj vo svojom krásnom včerajšom článku na tému manželstvo: http://www.lapkinn.com/2017/07/manzelstvo.html

Venovala mi tam tieto riadky:
Až pri dnešných fotkách som si všimla ešte jednu záležitosť – naše pohľady. Keď si ich porovnám napríklad s fotením pre časopis Svadba, boli o čosi iné. Neviem, čím to je, ale mám pocit, že teraz sú ešte šťastnejšie a spokojnejšie. Možno si to len navrávam, pokojne ma opravte, ale na dnešné fotky sa neviem vynadívať. Sú neskutočne krásne a ja sama z nich cítim veľkú lásku, zamilovanosť a radosť. Miestami sa až smejem, že je to “reklama na šťatsné manželstvo”. Najradšej by som si ich všetky vytlačila a celý byt obvešala práve nimi. Nikdy som si totiž neuvedomila, ako nádherne a zamilovane sa s Dominikom na seba pozeráme. Dávam jeden veľký klobúk dole pred fotografkou Katkou. Perfektná práca a zážitok s ňou fotiť!
Dedinská mať, ako sa zvykne Katka nazývať na svojom blogu či sociálnych sieťach, má veľký talent a dar vo fotení – dokáže zachytiť ľudí takých, akých sú – prirodzení a v nenásilných pózach. Dôkazom toho je i môj manžel, ktorý sa takmer na každom zábere krásne usmieva a je v maximálnej pohode. Mimochodom, Katka popri fotení stíha aj ďalšie činnosti – domácnosť, výchovu dieťaťa, starostlivosť o záhradu, prácu s časopisom. Počas nášho fotenia dokonca stihla vyvenčiť psíka či nakojiť svoje dieťa. Takmer mi padla sánka, čo všetko zvláda a že multitasking dáva s prehľadom. Patrí jej jedno veľké WOW a ĎAKUJEM.
To ja ďakujem, Linda! 

Priznám sa, dojatá som bola až za ušami. V hlave mi dokonca prebleskla myšlienka – keď takto fotím s nacucnutým zaveseným Dedinským dieťaťom a všade zavadzajúcou Dedinskou ozrutou, aké výsledky raz budem podávať, keď sa potom o pár rokov, začnem počas pracovnej doby aj reálne sústrediť na svoju robotu..

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with b5 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with b5 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with b5 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s