Fotenie a testovačka pre yakoyako

Ako už isto viete, s Dedinským dieťaťom sa nám dostalo cti ako prvým testovať, zapózovať a nafotiť túto nádhernú šatkovú novinku The Queen Of Treasure od yako yako. So samotným fotením mi tentoraz pomáhala Dedinská neter, keďže sama by som funkciu pred aj za obektívom v tú istú chvíľu už neustála.

Keď sa mi “trešurka” dostala do rúk, môj prvý pocit bol: “WOW, tá šatka je luxus!” Farba vyslovene kráľovská, s jemne zelenkavo-zlatavým odleskom a drobnými uzlíkmi v štruktúre. Aj preto som sa prekonala a noc pred fotením (ne)spala na natáčkach, preto som si nalakovala nechty, preto som si obula 10 cm štekle a aj preto sme sa aj s Dedinskou neterou vybrali fotiť do kaštieľa. Pretože poľo mi toho tentoraz akosi nebolo hodné.
Je síce pravda, že napokon sme si aj tak na poslednú chvíľu museli kvôli zlému svetlu vystačiť len s kaštieľskym parkom, ale myslím, že ani to kráľovnej na kráse neubralo!

Pozitívny šok nastal aj keď som zistila zloženie: 48% ľanu! Preboha! Čakala som naškrobenú dosku. Namiesto toho mi domov prišla jemná mäkká šatka už po prvom opratí a ožehlení. Nekrčivá, nenáročná na údržbu, bez toho, aby sa na nej vôbec robili sklady. Nechápem ako je to možné, ale len sa tak jemne sexi vlní. Odvtedy som ju už mala naviazanú niekoľkokrát a ešte som ju vôbec nežehlila.

Šatka je príjemne tenká a vďaka prítomnosti ľanu nosná aj na moje 11 kg Dedinské dieťa. Zvládli sme v nej aj takmer dvojhodinovú prechádzku lesom v KSK úplne v pohode, a dokonca aj s jedným spánkom. Výborne sa s ňou pracuje a ešte krajšie vyzerá. Každý, kto ju mal možnosť vidieť a chytiť naživo ňou bol doslova uchvátený. Dobre teda, uchvátené. Táto šatka naozaj naozaj kráľovsky vyšla!

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s