Fototest s Lujzou

Ako ste už možno postrehli, Dedinská mať je multitaskingovo multitalentovaná, ako sa na každú mamu patrí. Niektorá vie šiť, niektorá štrikovať, niektorá pestuje uhorky a niektorá ich aj nazavára na kvantá. Ja neviem nič z toho. Ale niečo napíšem, pofotím a ešte sem-tam čosi zdravého vymyslím v kuchyni. O tom celom je vlastne môj nový rebranding blogu Dedinskej matere, čo vlastne hneď veľmi rýchlo pochopíte, len čo si kliknete na odkaz www.dedinskamat.sk.

No a ešte sa mi aj občas náhodou podarí načisto vypredať dedinskú zmrzlinu, ale to bolo vlastne len vecou náhodičky..

Aby som sa však dostala k podstate. Opäť som fotila. Tentoraz Lu, dcéru mojej drahej priateľky a jedinečnej trénerky najkrajších mažoretiek Twingy. Lujza medzi ne očividne tiež patrí a okrem toho sa venuje ešte aj twirlingu a pripravuje sa v ňom na európsky Level 1 NBTA. A to si ju pamätám ešte ako malé (ozaj malé) dievčatko. Takže nech to už znie akokoľvek otrepane, naozaj sa nestačím čudovať v akú mladú slečnu to medzičasom vyrástla.

A to som si myslela, že mám ešte stále 20. No nemám no..

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with b1 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with b1 presetProcessed with VSCO with b5 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with b5 presetProcessed with VSCO with b1 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with b5 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with b5 presetProcessed with VSCO with a6 preset

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s