Fotenie pre MamaLu

Keď všetko čo robíte, robíte srdcom, čestne a naplno, ocenenie sa určite dostaví. Skôr či neskôr. Pretože zákon príťažlivosti proste nepustí. A tak majte na pamäti, že čo vysielate navonok, to si aj pritiahnete. Aj keď najprv nevidíte reálnu šancu na úspech..

Presne takto nejako možno nazvať moju letnú rýchlodráhu. Malo to byť pokojné leto a kooopec voľného času v ňom. Namiesto toho, sa mi diali samé úžasné príležitosti a zoznámenia, o ktorých by som rok dozadu nikdy nepovedala, že sa vôbec môžu stať. Ja viem, že to tu v takomto kontexte znie totálne tajomne, ale v skutočnosti to nič také nie je. Veď ma touto cestou sprevádzate každým dňom, tak viete. Teším sa z každého pozitívneho stretnutia, každej inšpirácie, spolupráce, komentu či rozhovoru. Je to proste krásna energia.

Rovnakú energiu som cítila aj pri stretnutí s Lu z Mamalu Fashion. Uvidela moje fotky pre yako yako, napísala mi, slovo dalo slovo, a keď sme už konečne mali dovolenkovú Dedinskú cestu na Západ, dohodli sme sa na fotení. V nádherných levanduľových poliach.

To by ale nemohlo pršať. Presne v ten deň. Celý deň. Dokelu!

Našťastie máme chlapov. Ten Luckin si na poslednú chvíľu spomenul, že má kamoša s hangárom a starými autami. A keďže my s Dedinským tatom a Dedinským dieťaťom sme už boli ma ceste do Pezinka, nemali sme čo stratiť. Iba získať. A teda že sme aj! Spontánne industriálne fotenie najštýlovejších tašiek všetkých nosníc a nezameniteľnú skúsenosť k tomu! Výsledok si môžete pozrieť sami.

PS: Veľká vďaka obom tatom za to, že strážili dietky, kým sme my tvorivé mamky pracovali na našich snoch..

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s